Forum członków AOD

Forum członków AOD


  • Index
  •  » Zasady
  •  » Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

#1 2009-11-01 13:27:53

Chiyu

Administrator

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 15
Punktów :   

Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

CZUWAJ I WITAJ XD !!!

Na początek należą Ci się podziękowania! Zechciałeś dołączyć do forum naszego Klubu AOD!

*DOMO ARIGATOu!*

Żeby jednak nie było tak słodko powiem Ci, że forum to rządzi sie swoimi zasadami, któych należy przestrzegać (żeby nie było bałaganu ^^). Jeśli jesteś gotowy na podporzadkowanie się mnie, czyli Adminowi tego forum zapraszam do dalszego czytania, jeśli jednak nie to...I tak się podporzadkuj i przeczytaj, bo może zmienisz zdanie! XD te zasady o dziwo nie są wcale trudne do zrealizowania. Tak więc:

1 REJESTRACJA

Zarejestrowaleś się. Wybrałeś sobie nick i hasło...i co teraz? ^^
Teraz mój drogi kolego tudzież koleżanko należało by wybrać avatar! Ale nie nie nie... ^^ Nie jakikolwiek. Przygotowałem specjalne avatary dla was! ^^ Spśród nich wybieracie jakiś, ktory wam się podoba. Avatary mogą się powtarzać. Nie ma z tym problemu. Zdecydowałem o czymś takim bo fajna będzie ta jednorodność ^^ taki mój chory wymysł ^^ (możecie sie skarzyć na PW XD)

Gdy już masz swój wymarzony avatar decydujesz o tym, czy chcesz posiadać sygnaturę czy nie (wybór należy do ciebie) Przypuśćmy, że się zdecydowałeś! ^^ Sygantura więc może być dowolna, byleby nie obraźliwa i gorsząca dla innych (zero gołych ludzi, przekleństw i karykaturowania znajomychXD - jeśli chodzi o zdjęcia. Tekst może być wulgarny TYLKO jeśli jest tekstem piosenki. Wtedy należy podać tytuł i wykonawcę.). Po takiej selekcji wybieramy to co nam odpowiada i GO~ przechodzimy do pisania profilu...

2 UŻYTKOWANIE FORUM

Forum to przeznaczone jest DLA LUDZI. Jak sama nazwa wskazuje BĄDŹ CZŁOWIEKIEM! nie wyżywaj isę na innych, nie obrażaj ich bezpodstawnie i nie przeklinaj (dopuszczalne jest tylko używanie słowa *fuck* XD) Jesteś człowiekiem więc zachwuj sie jak czlowiek. Kulturalnie. Na początek napisz parę slów o sobie w swoim profilu. Nie jest to obowiązkowe, bo coś tam nabazgrać, ale jak użytkownicy cie poznają, polubią (jeśli cie nei znają) bądź dowiedzą sie czegoś o tobie? lepiej więc napisać. Z góry prosze o wstawienie swojego zdjęcia. W prawym górnym rogu. najlepiej o wymiarach 364x487 (jak zwykle dla ujednolicenia:D) Prosze o zdjecie z uwagi na to, że nie bedzie waszych buziek w avkach. Jeśli chodzi o info możecie podać tylko imię, bądź nick jaki używacie i to w sumie wystarczy. Ale licze na ambitniejsze profile z waszej stronyXD

Na zakończenie dodam: piszcie najlepiej często i gęsto, ale jeśli to nie możliwe to piszcie w miare możliwości. Wkoncu to nasze forum. Istniejesz tutaj, istniejesz na AOD :D

Dzięki za wysłuchanie
Życzę miłego użytkowania
i owocnych znajomości! ^^

Chiyu-san.

*wszystkie błedy ortograficzne i literówki wybaczyć. jestem na kacuXD*


http://i34.tinypic.com/25jbbra.jpg

Offline

 

#2 2009-11-02 09:43:39

Ryouga (ViviD)

New Face!

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

Oke, szefie :D


http://img4.imageshack.us/img4/7141/vividsig1n.jpg

Offline

 

#3 2009-11-02 11:51:50

Shin

New Face!

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

Zrozumiano;)


http://i34.tinypic.com/1h5wle.jpg

Offline

 

#4 2009-11-02 18:58:46

Jin

New Face!

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 11
Punktów :   

Re: Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

Przyjąłem do wiadomości, Chiyu-san.


http://www.nautiljon.com/images/galerie/artistes/nega/nega_97.jpg

Offline

 

#5 2009-11-02 21:48:23

Maki

New Face!

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 22
Punktów :   

Re: Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

To tu trzeba się podpisać? (ah to moje czytanie ze zrozumieniem) Oczywiście, przyjąłem do wiadomości.

Offline

 

#6 2009-11-03 08:20:35

Brzydka_karpia

New Face!

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

Czuwaj witaj i zrozumiałem ;)

Offline

 
  • Index
  •  » Zasady
  •  » Jeśli już postanowiłeś sie zalogować...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.falenearth.pun.pl www.irlandia.pun.pl www.headhunters.pun.pl www.narutogify.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl